Dnešní datum: 21. 07. 2019

téma * Anketa – zážitky dětí – třída Berušky
Vydáno dne 11. 01. 2017 (357 přečtení)

Vánoční koncert „O kouzelných dudách“ – „Co se mi líbilo? Jak jsem se cítil/a?“

Viktorka Š. – mně se líbilo, jak jsme zpívali o tom betlému. Ještě se mi líbilo, jak dávali ty obrázky za to, že jsme uhodli písničky. Potom se mi líbilo, jak si ten kozlík našel toho kamaráda, ještě se mi líbilo, jak ta paní Lucka měla krásnou kabelku a oblečení a ty dudy se mi moc líbily, které byly z kožichu.

Kája Maš. – …jak jsme zpívali písničky, a jak jsem takhle bubnovala.

Anička Š. – mně se tam líbily písničky, jak jsme je zpívali a ještě se mi tam líbilo, jak hráli na dudy, a ještě jak jsme hádali ty večerníčky a dostala jsem obrázek a líbilo se mi, jak ta kozička hledala kamaráda a našla ho v Brně.

Hanička V. – líbilo se mi, jak hráli na dudy a ty dudy, co byla kozička, jak hledala kamaráda a našla ho v Brně a mohli si hrát spolu na dudy. Ještě se mi líbilo, jak paní učitelka Míša hrála na ten buben.

Klárka M. – cítila jsem se dobře a mně se líbilo, jak tam bubnovali a ty dudy s tou kozou, a jak jsem zpívala a tleskala na ty písničky a ty další nástroje: flétna, buben, hlasité dudy.

Kája M. – …ta kozička, a jak jsem dostala obrázek a ty dudy.

Deniska P. – cítila jsem se moc dobře a mně se líbilo, jak učitelka Míša hrála na buben, a ještě, jak za to dostala obrázek, že hezky hrála. Ještě se mi líbilo, jak hráli na dudy ty písničky a ta paní se mi moc líbila.

Nelinka K. – mně se líbilo, jak tam hráli na ty dudy ty písničky, a musela jsem hádat, co to je za písničku a já jsem uhádla písničku „O princezně“ a ještě se mi líbilo, jak byl tam ten hluk z těch dud, co hrály strašně nahlas. Ještě se mi líbilo, jak jsme si tam povídali o těch dudách a ještě se mi líbilo, jak ten kozlík chtěl cestovat a hledal toho kamaráda a nemohl nikoho najít, a pak našel kamaráda. Potom se mi líbily ty brněnské dudy, a jak hráli tu písničku na ty dudy. Ještě se mi moc líbila ta paní Lucka a ten pán Ondra.

Valerinka S. – mně se líbilo, jak na ty dudy hráli ti hudebníci, a jak jsme hádali ty písničky a dostala jsem za to obrázek, že jsem uhodla „Včelí medvídky“. Potom se mi líbily ty dudy s tím kozlem, a jak tam bubnoval, a jak jsme tleskali, a jak byla ta paní krásně oblečena, a jak měla ten cop. Ještě se mi líbilo, jak ty dudy hledaly toho kamaráda, a jak ho našel, byl moc šťastný.

Lilinka S. – mně se líbilo, jak zpívali a hráli na dudy a na buben.

Anička S. – mně se líbilo, jak tam Lucka hrála na dudy, jak byly s kožíškem a nafukovaly se a pak hrály,… jak jsme tam zpívali a jak učitelka Míša hrála na buben a ty hádanky se mi moc líbily a věděla jsem „Čičiči, kluci kočičí“, ale chlapeček to vykřikl první.

Emička P. – mně se líbilo, jak jsme zpívali „Hajdom, hajdom, tydlidom…“ ještě se mi líbilo, jak učitelka Michalka hrála na ten obří buben, a jak jsem hrála na ten buben já a dostala jsem za to obrázek, a jak hráli na ty dudy a nejvíc se mi líbily ty černý dudy, jak na ně hrála ta paní. Ještě se mi líbilo, třeba jak tam byly ty hádanky.

František O. – mně se líbily ty dudy, ty písničky. Potom se mi líbilo, jak hráli na ty dudy ty vánoční koledy. Ještě se mi líbilo, jak jsme si museli zacpat uši na ty hlasitý dudy, a jak tam byla ta koza, a jak jsme hádali písničky a všechno se mi moc líbilo.

Edík S. – mně se líbilo, jak hráli na dudy. Ještě se mi líbilo, jak ty dudy hledaly kamaráda a cestovaly z Česka zase do Česka. Potom se mi líbilo, jak tam oni hráli písničky z pohádek.

Mareček Š. – mně se líbil ten pán, jak mluvil anglicky, jak tam byl ten kozlíček a ty slovenské dudy se mi moc líbily a ty písničky z Večerníčku, a ještě jak hledal toho kamaráda a našel ho tam, odkud cestoval: doma v Brně. Potom se mi moc líbilo, jak tam hrály děti na ten velkej buben, a jak jsme dostali za písničky obrázky.

Lukášek P. – mně se líbila ta písnička, jak ta Zuzanka to uhádla, ty dudy se mi líbily, co měl ten pán a ten velký buben, a jak on hlasitě bubnoval. Ještě se mi líbilo, jak to tam hrozně bušilo a ty hlasité dudy. Moc se mi líbilo, jak cestoval ten kozlík.

Lukášek S. – mně se líbilo, jak ten pán hrál na ty dudy a ty hlasité dudy a ten buben se mi líbil a já jsem to vydržel a nevadilo mi to. Ještě se mi líbilo, jak hrály ty dvoje dudy stejně: ti kamarádi. Ještě se mi líbilo, jak jsme zpívali a nejvíc se mi líbila písnička „Půjdem spolu do Betléma“.

Jeník Š. – cítil jsem se dobře a mně se líbilo, jak tam hráli na ty dudy, a ještě ten buben, co byl obří a ty děti na něho bubnovaly i učitelka Míša. Ještě se mi líbilo, jak tam hráli písničky a všechny ty dudy i ty co cestovaly.

Verunka K. – mně se tam líbilo, jak třeba hrály děti na ten buben, jak tam třeba byla ta píšťalka. Mně se líbilo, jak tam zpívali písničky, jak jsme tleskali. Nejvíc se mi líbily takové ty velké dudy a ty co měla ta paní.

Vilík B. – mně se líbilo, jak tam byly ty hlučné dudy a ty české dudy a všechny ty dudy. Ještě se mi líbilo, jak ten Ondra mluvil slovensky a brněnsky, a jak jsme hádali ty písničkové pohádky a ty dudy s tou kozlíkovou hlavou.

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Michaela Trčková | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )

<<  Červenec  >>